...
Реєструйся

Випускники педагогічних вузів отримають по 5500 гривень


Міністерство освіти своїм наказом від 11.06.2012 №678 затвердило порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2012 році.

Одноразову допомогу в п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (близько 5,5 тис.грн.) Отримають випускники ВНЗ, які в 2011 – 2012 навчальному році здобули освіту за спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менше трьох років договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.

Згідно з наказом Міносвіти, під роздачу допомоги підпадуть випускники денної форми навчання, які навчалися за рахунок бюджетних коштів на держзамовлення у ВНЗ I – IV рівнів акредитації державної та комунальної форм власності.

Для нарахування допомоги випускник повинен подати до 10 жовтня 2012 заява про надання допомоги, копії трудової книжки та договору. Виплати будуть здійснюватися до кінця поточного року.

У разі якщо випускник раптом без поважних причин «передумає» приступати до роботи за розподілом, звільниться за власним бажанням, або його звільнять з роботи за порушення трудової дисципліни до закінчення трирічного терміну, йому доведеться повернути отриману грошову допомогу ВУЗу, який її видав.