2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Людочка
Зображення користувача Людочка.
14 листопада, 2013 - 11:40
Підкажіть будь-ласка як правильно рахувати стаж. Записи в трудовій такі:   підприємтсво № а 12.01.2011 — прийнята (основний працівник) 01.05.2013 — переведена за сумісництвом 31.05.2013 — звільнена   підприємство № і 01.03.2013 — зарахована за на посаду 30.09.2013 — звільнена   підприємство № а 01.06.2013 — прийнята за сумісництвом 11.11.2013 — звільнена   підприємтсво № а 12.11.2013 — прийнята (основний працівник) І яке останнє місце роботи вважається в даному випадку (для заповнення особової картки)?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
14 листопада, 2013 - 12:14
Необхідною умовою роботи для роботи за сумісництвом є наявність роботи основної. Тому при заповненні п. 7 Особової картки працівника враховується стаж роботи тільки за основним місцем роботи. Останнє місце роботи визначається за крайнім (останнім) записом у трудовій книжці  про основне місце роботи.