Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
emka
MarinaJus
16 квітня, 2015 - 21:07
Добрий вечір! Як правильно зробити запис до трудової книжки при призначенні директора ТОВ на посаду: "Приступив до виконання обовязків директора" чи "Призначено на посаду директора", якщо в наказі зазначено "Про вступ на посаду" та "..приступаю до виконання обов`язків директора ТОВ"?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
22 квітня, 2015 - 10:51
Усі записи в трудовій книжці про прийняття на роботу, переведення на іншу постійну роботу або звільнення, а також про нагороди та заохочення вносяться власником або уповноваженим ним органом після видання наказу (розпорядження), але не пізніше тижневого строку, а в разі звільнення - у день звільнення і повинні точно відповідати тексту наказу (розпорядження).
mila.tokar_66119
8 травня, 2016 - 17:06
чи можна у графі № 3 трудової книжки починати запис зі слів " Про прийняття на роботу" замість "Прийнято "? Дякую  
nadin83
7 червня, 2016 - 15:21
Добрий день, підкажіть будь ласка, після чергового засідання Загальних зборів керівника знову обрано на посаду.  Чи правиль но буде зазначити в наказі: НАКАЗ: Я, Іванов Іван Іванович, продовжую до виконання обов’язків директора ТОВ «Щастя» з 23 червня 2016 р. із посадовим окладом 8 200, згідно зі штатним розписом.   Підстава: Рішення Загальних зборів                 Заява