Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
natalia.mukomel...
18 травня, 2018 - 13:47
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, де зберігати заяви на відпустку в зв’язку з вагітністю та пологами і заява на відпустку по догляду за дитиною до трьох років. Та накази до них? Заздалегідь вдячна за відповідь
inna.o
1 червня, 2018 - 12:43
Доброго дня! Заяви зберігаються у папці під назвою :Документии (графіки, заяви,відомості) надання та використання щорічних, творчих, соціальних відпусток та відпусток без збереження заробітної плати відповідно до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затверджений наказом Мін’юсту від 12.04.2012 № 578/5., стаття 515, 1 рік зберігання.  
katia1990_77049
2 червня, 2018 - 11:18
Добрий день. Скажіть будь ласка, чи може жінка  йти лише в післяпологову відпустку? Оскільки графік роботи дозволяє не брати допологову. Ситуація в мене така. тому дуже хвилююсь і сподіваюсь на допомогу. Працюю за строковим трудовим договором терміном на 1 рік. Закінчується він 30 червня 2018 року, далі нам дають відпустку до 26 серпня 2018. Я вже написала заяву на продовження договору, мають зарахувати з 27 серпня 2018 р. по 30 червня 2019 р. І так виходить, що ця допологова відпустка мені накладалася б на основну відпустку, тому я хвилююсь, щоб мене не звільнили. Бо у відділі кадрів сказали, що якщо взяти допологову відпустку, то потім я йду зразу в післяпологову з якої вийду в кінці листопада і тоді маю аж писати заяву на продовження договору. Тобто те, що я зараз написала заяву на продовження договору і здала у відділ кадрів нічого не дає мені. Але я хвилююсь, бо коли вийду з тих відпусток, по суті, буду безробітна.І за той час, до листопада, можуть когось взяти на моє місце.  Що порадите у цій ситуації? Як зберегти робоче місце? І знати, що мене ніхто не обдурить і зараз не дезінформує?