Зміна призвіща


Підскажіть, будь ласка, як вірно оформити зміну призвіща у робітниці (вийшла заміж) ? Чи потрібно ще подавати інформацію у фонди ?

Матеріали до теми


Печатка на першій сторінці трудової книжки: що варто знати
Пунктом 2.12 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту ...