2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
kuchernastia160...
10 січня, 2020 - 14:36
Добрий день. Працівник знаходиться на декретному місці (термін закінчується 22 січня), 8 січня потрапив у лікарню на тривалий період. Як бути з працівником, який вийде з декретною відпустки, адже звільняти людину, яка на лікарняному не дозволено? Вільні посади відсутні. Дякую
ok_80909
Helen
21 січня, 2020 - 14:53
Добрий день, ви працівника, який знаходиться на декретному місці оформлювали на роботу по строковому трудовому договору? Якщо так, тоді звільняти згідно п.2ст.36 КЗпП України (по закінченню строку трудового договору). При цьому заява від працівника не потрібна. Не допускається звільнення з ініціативи роботодавця в період тимчасової непрацездатності (ст.40 КЗпП)