...
Реєструйся

З’явилося трьохтомне “роз’яснення” до Податкового кодексу


Вийшов науково-практичний коментар до Податкового кодексу України в трьох томах. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на офіційному сайті Ради підприємців при Кабінеті Міністрів.

Перший том коментарю до Податкового кодексу розкриває суть термінів і понять, які використовуються в податковому законодавстві, а також основні принципи адміністрування податків, зборів. Він містить коментарі до статей, що стосуються податкової звітності, порядку роз’яснення норм податкового законодавства, здійснення податкового контролю, обліку платників, порядку погашення податкового боргу, відповідальності суб’єктів податкових правовідносин, застосування міжнародних договорів та інших питань, пов’язаних з адмініструванням податків.

Другий том містить кваліфікований коментар основних бюджетоутворюючих податків: податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість.

У третьому томі висвітлено особливості оподаткування платників податків в умовах дії угоди про розподіл продукції, прикінцеві положення та перехідні положення. У заключних положеннях прокоментовані регламентовані терміни набрання чинності Кодексому в цілому і окремих розділів, глав, статей, пунктів, підпунктів. Також у цьому розділі розглянуто повноваження та завдання, надані виконавчим і законодавчим органам влади щодо окремих положень оподаткування.

Науково-практичний коментар до Податкового кодексу України розрахований на державних службовців центральних органів виконавчої влади, керівників бюджетних установ і організацій, викладачів і студентів вищих навчальних закладів фінансово-економічного спрямування, платників податків, а також усіх, чия діяльність пов’язана з практичним застосуванням податкового законодавства.

Джерело: online.ua