...
Реєструйся

Чи буде можливість подавати скарги, заперечення, заяви через Електронний кабінет?


В Раді з’явився законопроєкт від 01 лютого 2023 року № 8408 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо онлайн-комунікації між платниками податків та контролюючими органами», який повинен покращити онлайн-комунікацію податкових органів та платників податків.

Автор документа переконує, що Податковий кодекс України, в частині прав платника податків, не містить таких прав, як подання скарг, заперечень, заяв через Електронний кабінет, права на отримання відповідної інформації від контролюючого органу та відповідного обов’язку контролюючого органу надавати таку інформацію.

Саме тому пропонує законодавчо закріпити право платників податків на можливість подати через Електронний кабінет скарги, заперечення, заяви та встановити відповідний обов’язок контролюючих органів.

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Курс «Підвищення кваліфікації кадровиків. ПРОФІ»

Матеріали до теми


15 квітня спливає строк сплати роботодавцями санкцій за невиконання нормативу по працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю звертає увагу роботодавців, що 15 квітня 2024 року спливає строк сплати роботодавцями адміністративно-господарських санкцій, нарахованих за ...
ТЦК та СП ігнорує відстрочку заброньованого: чи можна оскаржити в суді?
Вже понад рік діє оновлений порядок бронювання. Він надає можливість бізнесу подавати на бронювання критично важливих працівників і отримувати для ...