Чи можна у разі повторного прийняття особи на роботу на те саме підприємство користуватись її старою особовою карткою?


КАДРОбудні. Понеділок. Прийняття на роботу
Чи можна у разі повторного прийняття особи на роботу на те саме підприємство користуватись її старою особовою карткою?

Оскільки повторне прийняття на підприємство передбачає укладання нового трудового договору, що обумовлено наданням нового табельного номера, новим періодом роботи, за який надається щорічна основна відпустка, а, можливо, і новою посадою працівника, використання старої особової картки може внести плутанину. Отже, користуватися нею не варто.

 

 

 

 

Матеріали до теми


Чи може заступник директора працювати дистанційно за кордоном?
Статтею 60-2 Кодексу законів про працю України не передбачено чіткого переліку посад і робіт, які можна виконувати з використанням інформаційно-комунікаційних ...
Чи має право директор школи надавати відпустки без збереження заробітної плати більше ніж 14 днів в умовах воєнного часу і який максимальний термін?
Максимальний термін надання відпусток без збереження заробітної плати — до закінчення воєнного стану. Так, відповідно до частини 3 статті 12 ...
Чи має право директор школи наразі надавати педагогічним працівникам чергову щорічну відпустку (під час навчального процесу)?
Відповідно до частини тринадцятої статті 10 Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР «Про відпустки» (далі — Закон ...