...
Реєструйся

Чи оплачується період тимчасової непрацездатності працівнику на роботі за сумісництвом?


Допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю за рахунок коштів роботодавця (перші 5 днів) нараховується й виплачується за всіма місцями роботи: і за основним, і за сумісництвом.

Допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю за рахунок коштів Пенсійного фонду України (починаючи з 6 дня) надається за основним місцем роботи (діяльності) АБО за місцем роботи за сумісництвом.

Джерело: Управління Держпраці


Експрес-курс «Соціальне страхування по тимчасовій непрацездатності»

  • Вичерпно про порядок оформлення «лікарняних»
  • Надаємо готові зразки наказів
  • Гарантуємо письмову консультацію від експерта

тел.: 0 (800) 219-977, (067) 317-58-86
Е-mail: podpiska@mediapro.com.ua

 

Матеріали до теми


Чи беруться в розрахунок місяці роботи після призупинення трудового договору під час розрахунку «декретних» виплат?
СИТУАЦІЯ Із працівницею, яка йде у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, призупинено дію трудового договору. Чи беруться в ...
Забезпечення середньої зарплати працівників на відповідному рівні — одна з підстав для віднесення підприємства до переліку критично важливих
Законом України  від 09 листопада 2023 року № 3460-IX «Про Державний бюджет України на 2024 рік» (стаття 8) встановлено рівень мінімальної ...
Роз’яснення Держпраці: порядок встановлення доплат працівникам, зайнятим на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці
На запит членських організацій Федерація профспілок Хмельницької області звернулась до Державної служби України з питань праці з проханням надати роз’яснення щодо порядку ...