...
Реєструйся

Прийняття здобувача освіти денної форми навчання


ЗАПИТАННЯ

Чи має право підприємство за наявності вакансії прийняти на роботу здобувача вищої освіти, який навчається на денній формі навчання та проходить практику?

 

ВІДПОВІДЬ

Так.

Відповідно до Порядку проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 08 квітня 1993 року № 93 (зареєстровано в Міністерстві юстиції 30 квітня 1993 року за № 35), практика здобувачів вищої освіти є невіддільною складовою частиною процесу підготовки спеціалістів.

Практиканти — здобувачі освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти на підприємстві — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

За наявності вакантних місць здобувачі вищої освіти можуть бути зараховані на штатні посади, якщо робота на них відповідає вимогам програми практики. При цьому не менше 50 відсотків часу відводиться на загальнопрофесійну підготовку за програмою практики.

Приймаємо практикантів — здобувачів вищої освіти на підприємстві — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Джерело: Управління Держпраці

Всеукраїнський кадровий форум — 2024

Матеріали до теми


Як прийняти інтерна на роботу в медичний заклад?
Лікаря-інтерна працевлаштовують за строковим трудовим договором на основне місце роботи на базі стажування, режим робочого часу для інтерна встановлює сам ...
Які є обов’язки в роботодавця до початку роботи працівника за трудовим договором
До початку роботи роботодавець зобов’язаний в узгоджений із працівником спосіб поінформувати працівника про: 1) місце роботи (інформація про роботодавця, у ...