...
Реєструйся

Чи потрібно роботодавцю оплачувати е-лікарняний мобілізованого працівника


ЗАПИТАННЯ

Чи підлягає оплаті електронний листок непрацездатності працівнику, який проходить військову службу за призовом під час мобілізації в особливий період?

 

Ні.

Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за кошти Державного бюджету України відповідно до Закону України від 20 грудня 1991 року № 2011-XII «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Читайте також: Повідомлення про виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності

Згідно з частиною третьою статті 119 Кодексу законів про працю України, за працівниками, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період зберігаються лише місце роботи і посада на підприємстві, в установі, організації, у яких вони працювали на час призову.

Центрально-Західне міжрегіональне управління Держпраці

Читайте також: Чи буде оплачено листок непрацездатності, якщо людина захворіла під час проходження випробувального строку?

Джерело: СУДОВО-ЮРИДИЧНА ГАЗЕТА


Експрес-курс «Соціальне страхування по тимчасовій непрацездатності»

  • Вичерпно про порядок оформлення «лікарняних»
  • Надаємо готові зразки наказів
  • Гарантуємо письмову консультацію від експерта

тел.: 0 (800) 219-977, (067) 317-58-86
Е-mail: podpiska@mediapro.com.ua

 

Матеріали до теми


Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дію
З 15 лютого 2024 року роботодавці, які облаштували робоче місце для людини з інвалідністю, можуть отримати компенсацію від держави через ...
Збільшення виплат та пільг військовим — як мобілізованим, так і контрактникам — законопроєкт
У Верховній Раді зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мотивації військової служби (№ 11012). ...