...
Реєструйся

Чи потрібно заново реєструватися в реєстрі пільговиків жінці, яка є учасником бойових дій та змінила прізвище?


У Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (далі – ЄДАРП), ведеться облік пільговиків шляхом формування на кожного персональної облікової картки.

Читайте також: Як внести зміни в особисті дані на вебпорталі ПФУ

Тобто в разі зміни прізвища заново реєструватися в ЄДАРП не потрібно, необхідно внести відповідні зміни до персональної облікової картки, яка вже створена. 

 

Для коригування включеної до ЄДАРП інформації (зокрема, про зміну прізвища) пільговик має протягом 30 днів повідомити орган Пенсійного фонду України — пункт 8 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117.

Читайте також: Чи потрібно пенсіонеру повідомляти ПФУ про працевлаштування

Джерело: ПФУ

Кадрова система «КАДРИ.UA»

Матеріали до теми


Без підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму три роки: пропозиція Кабміну
Кабінет міністрів у Бюджетній декларації на 2025-2027 роки пропонує відмовитися від підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму, від яких залежать ...