...
Реєструйся

Кабмін затвердив новий звіт для посередників у працевлаштуванні за кордоном


Затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2023 року № 1100 «Деякі питання подання звітності про здійснення діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном» (далі — Постанова № 1100).

Отже, посередників, які допомагають громадянам влаштуватися на роботу за кордоном, зобов’язали подавати звітність про здійснення діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном (далі — Звіт). Постановою № 1100 затверджено порядок подання звітності та її форму — форму № 1-ТМ.

Читайте також: З держслужбовцем передпенсійного віку може бути припинено державну службу за станом здоров’я

Такий Звіт декларанти мають заповнювати один раз на рік за результатами звітного року і подавати до Мінекономіки до 30 січня. Законотворцями передбачено можливість подання Звіту поштою у паперовій формі, на електронну адресу Мінекономіки у електронній формі (наклавши електронний підпис), а також через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

 

Важливо, що неподання або порушення строків подання Звіту протягом трьох звітних періодів поспіль стане підставою для виключення декларанта з переліку господарських суб’єктів, що надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Читайте також: Роботодавець повинен довести неможливість забезпечувати працівника роботою внаслідок бойових дій, якщо хоче звільнити його з цієї причини

Декларант несе відповідальність за достовірність наданої у Звіті інформації. Саме тому в разі виявлення описки, граматичної чи арифметичної помилки у вже поданому Звіті за формою № 1-ТМ слід повідомити про це Мінекономіки листом і протягом трьох днів після надсилання листа подати виправлений варіант.

Зразки документівПосадові інструкціїРобочі інструкції
Для довідок: 0 (800) 219-977

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Передплата

Матеріали до теми


Діють інструкції до проведення іспитів на рівень володіння державною мовою
Національна комісія зі стандартів державної мови затвердила Інструкції до проведення іспитів на рівень володіння державною мовою. Відповідне рішення від 22 ...