...
Реєструйся

Чи виплачується допомога по вагітності та пологах жінці, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до 3-х років?


За період відпустки в зв’язку з вагітністю та пологами, що збігається з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога по вагітності та пологах виплачується, незалежно від допомоги при народженні дитини — частина 3 статті 18 Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Відеокурс «Відпустки працівникам, які мають дітей»
Формат: відеоуроки • Для довідок: 0 (800) 219-977

Вас може зацікавити:

Джерело: Управління Держпраці

Кадрова система «КАДРИ.UA»

Матеріали до теми


Про перевірку обґрунтованості виданих листів непрацездатності
СИТУАЦІЯ Я власник приватного підприємства — роботодавець. Виникла потреба перевірити обґрунтованість видачі працівнику листка непрацездатності. Чи можу я звернутися до ...