...
Реєструйся

Читайте в січневому випуску журналу «Діловодство» у 2019 році


Інструкція з діловодства для юридичних осіб приватного права: поетапна підготовка

На які саме нормативно-правові акти слід опиратися під час підготовки індивідуальної інструкції з діловодства для конкретної юридичної особи? На які нюанси оформлення цього документа потрібно звернути увагу? Покроковий алгоритм дій з конкретними прикладами від нашого експерта.

Приймання-передавання документів під час зміни керівника установи

Продовжуємо розпочату тему передавання підприємствами своїх документів до архівних установ згідно з Правилами № 1000/5.Я правильно передавати документи (справи) до архіву, якщо керівник підприємства змінюється? А у разі, якщо саме підприємство визнано банкрутом? Відповіді на ці та інші запитання – у статті.

Нові Вимоги до написання найменування юридичної особи

Наказом Міністерства юстиції України від 17 жовтня 2018 року № 3236/5 внесено зміни до Вимог до написання найменування юридичної особи. Що саме змінилося та як уникнути помилок — детально розбираємо на прикладах у новій рубриці «Практикум діловода»

Хто такі «Бакалаври» та ким вони можуть працювати?

Чи бакалавр — це закінчена вища освіта? Ким може працювати такий працівник? Чи дає якусь перевагу диплом магістра? — шукаємо відповіді разом з експертами.

Чи зобов’язаний косметолог мати медичну освіту?

Чи знаєте ви, що професійна назва «Менеджер зі збуту» — помилкова, а «Менеджерами» можуть називатися лише працівники, що виконують керівні повноваження? А яка інформація неодмінно має бути зазначена в тексті наказу про переведення працівника на іншу посаду?

Про це та інше читайте № 1, 2019 журналу «Діловодство».

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


У Мін’юсті роз’яснили нюанси підписання посвідчуваних правочинів, заяв та інших документів
Порядок вчинення правочинів, заяв та їх підписання регулюється, зокрема, Цивільним кодексом України, Законом України «Про нотаріат» та Порядком вчинення нотаріальних ...
Встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території: покрокова інструкція
Свідоцтва про смерть, видані окупаційною владою, не визнаються чинними на території України і не мають жодної юридичної сили. Унаслідок цього ...