...
Реєструйся

День відпочинку за донацію крові може бути приєднаний до щорічної відпустки


ЗАПИТАННЯ

Чи може працівник не скористатися днем відпочинку на наступний день після здійснення донації крові, а використати цей день в інший час?

 

ВІДПОВІДЬ

Відповідно до статті 20 Закону України від 30 вересня 2020 року № 931-IX «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» особі безпосередньо після кожного дня здійснення донації крові та/або компонентів крові надається день відпочинку за рахунок роботодавця зі збереженням за нею середнього заробітку.

За бажанням такої особи цей день може бути приєднаний тільки до щорічної відпустки.

Скільки днів відпочинку повинен надати роботодавець працівникові-донору, який здавав кров у робочий день — п’ятницю? — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Джерело: Управління Держпраці

Передплата

Матеріали до теми


Заява про відпустку за власний рахунок: чи має значення, як її отримає роботодавець?
ЗАПИТАННЯ Чи має значення, яким чином роботодавець отримає належно заповнену заяву працівника про відпустку за власний рахунок? Чи обов’язково роботодавцеві ...
Першочергово розв’язати питання безбар’єрності потрібно у сфері працевлаштування — така думка 57 % опитаних
Перша леді України Олена Зеленська разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та представниками профільних міністерств узяли участь у презентації результатів дослідження ...