...
Реєструйся

У якому розмірі виплачується допомога по тимчасовій непрацездатності працівникам резидента Дія Сіті?


Працівникам або гіг-спеціалістам резидента Дія Сіті, які є застрахованими особами, допомога по тимчасовій непрацездатності виплачується незалежно від страхового стажу в розмірі суми заробітної плати (доходу), з якої фактично сплачено страхові внески.

При цьому сума допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною або хворим членом сім’ї) в розрахунку на місяць, що виплачується працівникам та гіг-спеціалістам резидентів Дія Сіті, не має перевищувати розмір заробітної плати (доходу) таких осіб, з якої фактично сплачено страхові внески.

Зазначені норми визначені у статті 17 Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (редакція журналу «КАДРОВИК.UA»).

Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Раніше писали:

Джерело: ПФУ


Експрес-курс «Соціальне страхування по тимчасовій непрацездатності»

  • Вичерпно про порядок оформлення «лікарняних»
  • Надаємо готові зразки наказів
  • Гарантуємо письмову консультацію від експерта

тел.: 0 (800) 219-977, (067) 317-58-86
Е-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми