Держпраці попереджує роботодавців про ризики при укладенні договору аутстафінгу


На ринку праці продовжують здійснювати діяльність посередники та фірми, які працюють за договорами аутстафінга (працівник наймається, або продовжує працювати в одній компанії чи фірмі, а числиться у штаті іншої — так названої компанії-аутстафера).

Найчастіше зустрічаються такий варіант оформлення відносин, коли компанія-аутстафер жодним чином не оформлює своїх працівників, тобто позбавляє громадян гарантованого державою права на офіційну працю та відповідно отримання ними державних гарантій та страхового стажу.

В управлінні Держпраці закликають всіх роботодавців бути уважними та обережними, оскільки, багато аутстафінгових компаній створюються з метою організації схем з фіктивної діяльності, ухилення від сплати податків чи відмивання доходів. Зокрема, слід звертати увагу, яким чином працівник працевлаштований безпосередньо компанією-аутстафером.

Тому, всім підприємцям радять утриматися від укладання сумнівних договорів з ненадійними аутстаффінговими компаніями заради дрібної фінансової вигоди та працювати виключно у правовому полі.

 

Матеріали до теми


Безвісті зниклий мобілізований працівник та виплата середнього заробітку
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством ...