...
Реєструйся

Держслужба зайнятості допомагатиме українцям з працевлаштуванням до Сил оборони


Служба зайнятості надаватиме допомогу у працевлаштуванні до Сил оборони відповідно до Меморандуму про взаємодію та співробітництво, який підписали Державний центр зайнятості, Міністерство оборони та robota.ua.

«Відтепер пропозиції роботи військові частини розміщуватимуть і на «Єдиному порталі вакансій» Державної служби зайнятості. З цього порталу пропозиції можуть отримувати безробітні по всій Україні. Особливий акцент робиться на цивільних спеціальностях, які забезпечать функціонування та підтримку в тилу. Також планується проведення відбору та професійного навчання кандидатів за замовленням Сил оборони. Це надзвичайно важливий крок. По-перше, він допоможе посилити оборонну спроможність країни. По-друге, дає можливість кандидатам обирати спеціальності та підрозділ для подальшої служби», — прокоментувала Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки Юлія Свириденко.

Читайте також: Розпочала роботу «гаряча лінія» для державних службовців з питань оплати праці

Пані Свириденко також зазначила, що Уряд продовжує створювати можливості та соціальну інфраструктуру для військових, ветеранів та ветеранок, а також членів їхніх родин. Зокрема, продовжує діяти започаткована минулого року програма фінансової підтримки ветеранів та другого з їхнього подружжя, які прагнуть відкрити або масштабувати власний бізнес — вони можуть отримати на це від держави грант від 250 тис грн до 1 млн грн. На сьогодні понад дві сотні ветеранів та членів їхніх родин отримали такі гранти.

 

Чинні військовослужбовці та ветерани можуть взяти кредит на придбання житла за програмою єОселя — під 3 % та під 7 % відповідно. Вже понад 4000 військовослужбовців за контрактом, правоохоронців та ветеранів отримали такі кредити і придбали квартири.

Читайте також: Роз’яснення НАДС щодо умов оплати праці державних службовців державних органів

Ветерани та ветеранки, які хочуть змінити професію або підвищити свій професійний рівень, мають можливість отримати ваучер на навчання на понад 30 тис грн та здобути іншу спеціальність, отримати додаткові знання й навички, що дозволить потім знайти хорошу роботу. Також держава фінансово стимулює підприємців брати на роботу ветеранів, надаючи їм компенсацію за їхнє працевлаштування. Допомагає і з облаштуванням робочих місць для людей з інвалідністю — роботодавець має можливість придбати для своїх працівників необхідні їм меблі, обладнання, застосування та отримати компенсацію — за облаштування робочого місця за працевлаштованих людей з І групою інвалідності — до 106,5 тис. грн, з ІІ групою інвалідності — до 71 тис. грн.

Раніше писали: Урядом затверджено схему посадових окладів для держслужбовців на 2024 рік

Джерело: Міністерство економіки України

Авторський дистанційний курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень

Матеріали до теми


Бронювання працівників підприємств ОПК: критерії та документи
У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України оновили критерії для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної ...
Оновлено порядок визначення компаній критично важливими в особливий період
Національний банк оновив порядок визначення юридичних осіб критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період з ...