...
Реєструйся

Чи залежить кількість договорів з нефіксованим робочим часом від загальної кількості працівників


СИТУАЦІЯ

В Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області надійшов запит такого змісту: «Чи може фізична особа — підприємець укласти зі своїми найманими працівниками кілька договорів із нефіксованим робочим часом?»

 

КОМЕНТАР

Відповідно до статті 21-1 Кодексу законів про працю України, кількість трудових договорів з нефіксованим робочим часом в одного роботодавця не може перевищувати 10 відсотків від загальної кількості трудових договорів, стороною яких є цей роботодавець.

Отже, якщо ФОП використовує працю менш ніж 10 працівників, він може укладати не більше одного трудового договору з нефіксованим робочим часом.

 

«Строкові трудові договори. Спецвипуск № 4′ 2022» від експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Читайте також:

Джерело: Управління Держпраці


Індивідуальна кадрова онлайн консультація з експертом особисто (ZOOM, VIBER, SKYPE)

Експерти-юристи проєкту «КАДРОВИК.UA» надають індивідуальні онлайн-консультації з трудового законодавства у робочий час:

з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

0 (800) 219 977, (067) 317-58-86
podpiska@mediapro.com.ua

 

Матеріали до теми


За яких умов можна призупинити дію трудового договору
Головними умовами для призупинення дії трудового договору є абсолютна неможливість роботодавця надавати роботу, а працівника – виконувати її. У роз’ясненні ...
Оплата тимчасової непрацездатності застрахованій особі, яка працює за сумісництвом
З 1 січня 2023 року до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV ...