Реєструйся

ДФС, ДЕРЖПРАЦІ ТА ПФУ СПІЛЬНО ВИЯВЛЯТИМУТЬ НЕОФОРМЛЕНИХ ПРАЦІВНИКІВ


Прес-служба ДФСУ повідомляє про те, що ДФС продовжує посилювати контроль за тіньовою зайнятістю. За рахунок контрольних заходів з детінізації, які були впроваджені у вересні минулого року, сума надходжень до бюджету зросла на понад 1,3 млрд. грн. Так, перераховано понад 590 млн. грн. ПДФО, 49 млн. грн. – ВЗ, 727 млн. грн. – ЄВ та 27 млн. грн. – ЄП.

З вересня по грудень минулого року роботодавцями легалізовано працю 1,9 млн. найманих осіб.

ДФС взято участь у розробці проекту розпорядження щодо проведення заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення в окремих галузях економіки. Так, пропонується проведення спільних комплексних заходів у сферах торгівлі та громадського харчування, будівництва, сільського господарства, транспортних перевезень, медичного обслуговування, надання послуг тощо.

Проектом також передбачено обмін інформацією між ДФС, Мінсоцполітики, Державною службою з питань праці, Державною службою зайнятості та ПФУ про факти виявлення використання неоформлених найманих працівників, виплати доходів таким працівникам тощо.

Його ухвалення надасть можливість зменшити застосування незадекларованої праці та вдосконалить контроль за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Крім того, це дозволить забезпечити захист соціальних інтересів громадян, зокрема, щодо отримання необхідних їм соціальних виплат, пенсійного забезпечення, грошової компенсації у разі отримання виробничої травми або нещасного випадку на виробництві тощо.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації