...
Реєструйся

Дію відстрочок від призову продовжено на один місяць


Уряд продовжив на один місяць дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих раніше військовозобов’язаним рішеннями Міністерства економіки України.

Відповідну зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2022 року № 1259 «Про продовження строків дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації» Уряд ухвалив на засіданні 2 грудня.

«Ми автоматично продовжуємо термін дії відстрочок, наданих раніше і термін яких не сплив. Рішення дозволить забезпечити умови для безперебійної роботи підприємств, критично важливих для функціонування економіки, а також тих, що виконують мобзавдання, державних установ, органів місцевого самоврядування тощо. Тобто усіх структур, за яким чинним законодавством закріплено право на бронювання», — зазначила Перша віцепрем’єр-міністерка — Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Вигідна ціна! Добірка «Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика. Оновлене видання».

Джерело: Міністерство економіки України

Матеріали до теми


Дії ФОП щодо найманих працівників у разі його мобілізації: пояснює інспектор
Заступник начальника відділу управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області надає роз’яснення з питання мобілізації фізичної особи – підприємця, який використовує ...