...
Реєструйся

Зміни до бюджету ПФУ на 2022 рік затверджено


2 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2022 рік».

Зміни внесені у зв’язку з прийняттям 16 вересня 2022 року Кабінетом Міністрів України постанови № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України».

У результаті дохідна й видаткова частини бюджету зросли на 12,6 млрд грн, які в поточному році буде спрямовано на виплату житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого й рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу.

Бюджет Пенсійного фонду України на 2022 рік (зі змінами) є збалансованим.

Встигніть зареєструватися на кадровий семінар «Підсумки воєнного року. Перспективи кадровика у 2023 році». Для всіх учасників семінару ПОДАРУНОК від проєкту «КАДРОВИК.ЮА» — добірка «Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика» (оновлене видання).

Джерело: Пенсійний фонд України

Матеріали до теми


Чи можуть платники єдиного внеску подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату зарплати в електронній формі?
Пунктом 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства фінансів України ...