Передплати журнал

До Інструкції про службові відрядження внесено зміни


У зв’язку із впровадженням електронних документів на залізничному транспорті Міністерство фінансів наказом від 19 липня 2013 року № 667 внесло зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон.

Так, п. 12 розд. ІІ і п. 11 розд. ІІІ Інструкції доповненні положеннями про те, що у разі використання електронного проїзного/перевізного документа на поїзд підставою для відшкодування витрат на його придбання є роздрукований на паперовому носії посадочний документ (у разі перевезення багажу – роздрукований на паперовому носії перевізний документ, у разі окремого замовлення послуги (зокрема, послуги з користування комплектом постільних речей, резервування місць) – роздрукований на паперовому носії документ на послуги).

При цьому, у разі повернення електронного проїзного/перевізного документа на поїзд до звіту додається роздрукований на паперовому носії документ на повернення.

Інформацію про наявність та статус електронного проїзного документа можна перевірити на офіційному веб-сайті Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Також урегульовано порядок відшкодування витрат працівникам підприємств, які перебувають за кордоном тривалий строк. Зокрема, змінено пп. “е” пп. 16.2 п. 16, відповідно до якого працівникам підприємств, які перебувають за кордоном тривалий строк і отримують заробітну плату в іноземній валюті, та працівникам дипломатичних установ України, які перебувають за кордоном у довгостроковому відрядженні та отримують виплати в іноземній валюті, «у разі відрядження в межах держави перебування терміном на одну добу добові витрати відшкодовуються в розмірі 40% сум добових витрат, визначених у додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 N 98 для відповідної держави» (раніше – 50% зазначених сум).