...
Реєструйся

До керівників державних органів призупинення дії трудового договору не застосовується


ЗАПИТАННЯ

Чи може бути призупинений трудовий договір із заступником керівника державного органу?

 

ВІДПОВІДЬ

Ні. Відповідно до вимог частини 4 статті 13 Закону України від 15 березня 2022 року № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», призупинення дії трудового договору не застосовується до керівників та заступників керівників державних органів, а також посадових осіб місцевого самоврядування, які обіймають виборні посади.

Джерело: Управління Держпраці

Курс «Підвищення кваліфікації кадровиків. ПРОФІ»

Матеріали до теми


Законопроєкт щодо вдосконалення порядку співвідношення між рангами державних службовців, посадових осіб та військовими званнями взято за основу
За результатами розгляду на пленарному засіданні 5 червня Верховна Рада прийняла за основу проєкт Закону про внесення змін до Закону ...
Працівник на громадських роботах від центру зайнятості: чи потрібно інформувати податкову?
ЗАПИТАННЯ Чи потрібно повідомляти Державну податкову службу про прийняття працівника на тимчасові або громадські роботи за направленням центру зайнятості?   ...