Реєструйся

До органів ДПС не надсилають повідомлення про прийняття практикантів


ЗАПИТАННЯ

Чи потрібно надсилати повідомлення до територіальних органів ДПС про прийняття учня на виробничу практику?

 

ВІДПОВІДЬ

Для проходження виробничої практики слухачами професійно-технічних закладів (далі – ПТНЗ) ці заклади освіти укладають відповідні договори із підприємствами, установами та організаціями. Під час виробничої практики учні (слухачі) ПТНЗ виконують на виробництві роботи відповідно до навчальних планів і програм.

Практиканти — здобувачі освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти на підприємстві — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

За виконані учнями роботи під час виробничої практики підприємства здійснюють оплату праці відповідно до укладених договорів про навчально-виробничу практику за фактично виконану роботу. Ці кошти перераховуються на розрахунковий рахунок ПТНЗ з метою виплати учням 50 % зарплати за проходження виробничої практики. Інші 50 % зарплати, нарахованої за час виробничої практики учням ПТНЗ, використовуються навчальним закладом.

Щодо заміни керівника практики на період відпустки — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

На підставі зазначеного:

  • трудові відносини із учнями ПТНЗ під час виробничої практики не виникають;
  • трудові договори не укладаються;
  • повідомлення про прийняття практиканта органів ДПС не подається.

Вас може зацікавити:

Джерело: Управління Держпраці

Передплата

Матеріали до теми


МОП розпочала глобальну кампанію задля сприяння соціальній справедливості
Міжнародна організація праці розгортає глобальну комунікаційну кампанію під назвою «Шлях до соціальної справедливості», спрямовану на активізацію зусиль щодо подолання нерівності ...
Додаткові підстави для відстрочки від мобілізації та звільнення з військової служби: законопроєкт № 10093
У Верховній Раді України 27 вересня 2023 року зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ...