...
Реєструйся

Додаткові гарантії щодо реалізації права на відпочинок осіб з інвалідністю


Відповідно до частини сьомої статті 10 Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР «Про відпустки» (далі – Закон № 504),  особи з інвалідністю, які недавно влаштувалися на роботу та ще не відпрацювали 6 місяців на підприємстві, можуть скористатися правом піти в щорічну оплачувану відпустку повної тривалості ще до настання 6-місячного строку безперервної роботи на цьому підприємстві, — повідомляє інспекція праці.

Також, відповідно до частини чотирнадцятої статті 10 Закону № 504 особам з інвалідністю щорічні відпустки за бажанням працівника надаються в зручний для нього час.

Відеокурс «Відпустки працівникам, які мають дітей»
Формат: відеоуроки • Для довідок: 0 (800) 219-977

Крім того, згідно зі статтею 6 Закону № 504 тривалість щорічної основної відпустки для працівників з інвалідністю становить:

  • для осіб з інвалідністю I та II груп — 30 календарних днів;
  • для осіб з інвалідністю III групи — 26 календарних днів.

Для цих категорій осіб відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов’язковому порядку. Відповідно до пункту 6 та 7 частини 1 статті 25 Закону № 504, відпустка без збереження заробітної плати надається:

  • особам з інвалідністю III групи — тривалістю до 30 календарних днів щорічно;
  • особам з інвалідністю I та II груп — тривалістю до 60 календарних днів щорічно.

Таким чином, задля забезпечення трудових прав осіб з інвалідністю законодавством передбачено низку пільг та гарантій, втілення яких на практиці має на меті недопущення дискримінації осіб з інвалідністю на ринку праці та реалізацію їхніх трудових прав у повному обсязі.

Джерело: Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці

Травнева акція

Матеріали до теми


Заява про відпустку за власний рахунок: чи має значення, як її отримає роботодавець?
ЗАПИТАННЯ Чи має значення, яким чином роботодавець отримає належно заповнену заяву працівника про відпустку за власний рахунок? Чи обов’язково роботодавцеві ...
Окремі положення про надання відпусток не відповідають Конституції України: Уповноважений звернувся до Конституційного Суду з поданням
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини звернувся до Конституційного Суду України із конституційним поданням про визнання такими, що не ...