...
Реєструйся

Дозвіл на застосування праці іноземців утрачено: як отримати дублікат


У разі втрати дозволу на застосування праці іноземця роботодавець повідомляє про це регіональний центр зайнятості, який видав такий дозвіл.

Дублікат утраченого дозволу видається за умови подання роботодавцем заяви про видачу дубліката дозволу (у довільній формі). Це передбачено Законом України від 5 липня 2012 року № 5067-VI «Про зайнятість населення» (зі змінами, у тому числі внесеними Законом України від 21 вересня 2022 року № 2623-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні і надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном», що набрав чинності 15 жовтня 2022 року).

Рішення про видачу дубліката дозволу (та його видача) приймається протягом семи робочих днів із дня отримання від роботодавця документів.

У разі пошкодження дозволу його дублікат видається за умови подання роботодавцем відповідної заяви разом із пошкодженим дозволом.

Плата за видачу дубліката дозволу не справляється.

Реєструйтеся на курс «Підвищення кваліфікації кадровиків. ПРОФІ». Знижка на повторну участь у курсі — 15 %.

Джерело: Луганський обласний центр зайнятості

Матеріали до теми


Чи можуть платники єдиного внеску подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату зарплати в електронній формі?
Пунктом 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства фінансів України ...