...
Реєструйся

Форму контракту з керівником державного підприємства оновлено


Уряд оновив Типову форму контракту з керівником підприємства, що є у державній власності, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1995 року № 597. Відповідні зміни містяться в постанові від 18 жовтня 2022 року № 1188.

Документом установлено, що керівники підприємств, які є в державній власності, подають відповідним суб’єктам управління об’єктами державної власності квартальні й річний звіти про виконання показників, передбачених контрактом, протягом 5 робочих днів після граничного терміну подання фінансової звітності.

Разова телефонна консультація від експертів «КАДРОВИК.UA». Замовляйте за посиланням.

Також ви можете скористатися абонементом на необмежену кількість консультацій в межах вибраного періоду. Придбати абонемент можна тут.

Джерело: ЛІГА:ЗАКОН Бізнес

Матеріали до теми


НАДС проводить презентацію посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз»
23 травня відбудеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі ...
Перша психологічна допомогу на робочому місці: хто може надати?
Першу психологічну допомогу (ППД) можуть надавати навчені працівники або штатний психолог. Розмір підприємства, умови роботи, наявні ресурси підкажуть роботодавцю, скільки ...