Передплати журнал

Закон щодо об’єднання ПФУ й ФССУ підписано


21 жовтня повернуто з підписом Президента Закон України від 21 вересня 2022 року № 2620-IX «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (нова редакція) та інших законодавчих актів України» (законопроєкт № 3663).

Цей законопроєкт наробив багато галасу, насамперед через те, що передбачає приєднання Фонду соціального страхування України до Пенсійного фонду України.

Зазначимо, що цей законопроєкт не підтримали профспілки й висловилися проти його прийняття.

Однак Закон прийняла Верховна Рада України й підписав Президент. Він передбачає викладення в новій редакції тексту Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а також встановлює низку змін щодо соціальних виплат під час воєнного стану.

Цей Закон має набрати чинності з 1 січня 2023 року.

Письмова кадрова консультація експертів від редакції журналу «КАДРОВИК.UA». Замовляйте за посиланням.

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Матеріали до теми


Чому виникають проблеми в роботі вебпорталу електронних послуг ПФУ?
Останнім часом до Пенсійного фонду України (далі — ПФУ / Фонд) надходять повідомлення від користувачів соціальних мереж про проблеми з ...
Працевлаштування патронатним вихователем
Патронатний вихователь — це вид тимчасової зайнятості, оскільки здійснюється сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за патронатного ...