Реєструйся

Кабмін схвалив законопроєкт щодо змін у присвоєнні рангів держслужбовцям


7 липня 2023 року Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо удосконалення порядку співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями та зарахування до стажу державної служби часу роботи на деяких посадах у військових адміністраціях». Про це повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук.

Правила внутрішнього трудового розпорядку для органів місцевого самоврядування – читайте у журналі «КАДРОВИК.UA» 

«Законопроєктом пропонується запровадити можливість під час проходження державної служби присвоїти більш високі ранги державним службовцям відповідно до співвідношень таких рангів з іншими спеціальними званнями. Також передбачається зарахування до стажу державної служби часу роботи на посадах начальників військових адміністрацій та їх заступників, начальників військових адміністрацій населених пунктів та їх заступників, а також працівників цих адміністрацій, які уклали трудовий договір, у разі, якщо до призначення на такі посади особа перебувала на державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування та після звільнення повернулася на державну службу чи службу в органах місцевого самоврядування», — написав він.

Читайте також:

Джерело: Судово-юридична газета

Експрес-курс «Облікові документи кадрової служби та порядок їх ведення»

Матеріали до теми


Який новий розмір матеріальної допомоги держслужбовцям — постанова Кабміну
Постановою від 08 вересня 2023 року № 957 Кабмін вніс корективи до пункту 2 Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги ...