Кабмін вирішив, як сприяти зайнятості переселенців


Роботодавець, який працевлаштував переселенця, для отримання компенсації протягом 2 місяців з дня працевлаштування подає до центру зайнятості заяву

Кабмін постановою від 8 вересня 2015 № 696 затвердив Порядок здійснення заходів щодо сприяння зайнятості, поверненню коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб.

Дія затвердженого Порядку не поширюється на роботодавців, які є бюджетними установами.

До заходів сприяння зайнятості відносяться:

— компенсація зареєстрованому безробітному з числа переселенців фактичних транспортних витрат на переїзд в іншу адміністративно-територіальну одиницю місця працевлаштування;

— компенсація зареєстрованому безробітному з числа переселенців для проходження попереднього медичного та наркологічного огляду, якщо це необхідно для працевлаштування;

— компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа переселенців;

— компенсація витрат роботодавця, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, на перепідготовку та підвищення кваліфікації таких осіб.

Заходи щодо сприяння зайнятості можуть проводитися одночасно або окремо щодо кожної внутрішньо переміщеної особи.

Фінансування зазначених заходів здійснюється в межах терміну дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. У разі закінчення строку дії довідки фінансування призупиняється, а після продовження терміну поновлюється.

Компенсація витрат роботодавцю на оплату праці виплачується в межах коштів Фонду загальнообов’язкового державного соцстрахування на випадок безробіття (далі – Фонд) та Фонду соцзахисту інвалідів (у разі працевлаштування інваліда).

Роботодавець, який працевлаштував зареєстрованого безробітного переселенця, для отримання компенсації протягом 2 місяців з дня працевлаштування подає до центру зайнятості заяву про компенсацію витрат на оплату праці в довільній формі та копії трудового договору.

У разі звільнення працівника, за якого виплачувалася компенсація витрат на оплату праці до закінчення терміну збереження гарантій зайнятості або навчання протягом 12 місяців з дня працевлаштування, сума перерахованих коштів повертається роботодавцем у повному обсязі до бюджету Фонду або Фонду соціального захисту інвалідів залежно від джерела компенсації . Рішення про повернення коштів роботодавцем приймається керівником базового центру зайнятості і оформляється наказом.

За матеріалами ЛІГА:ЗАКОН