Карантин буде продовжено ще на невизначений строк — Держпродспоживслужба

Дата публікації: 15.07.2020

Iснує необхідність розробити порядок роботи кожного бізнесу в умовах карантину, заявив посадовець

Адаптивний карантин, який наразі за рішенням Кабміну діятиме до 31 липня, ймовірно, продовжать ще на невизначений строк. Про це розповів Олег Рубан, голова Держпродспоживслужби Києва. На його думку, карантин буде продовжено доти, поки не знизиться тенденція до високого росту захворюваності.

«Наразі в Києві стабільно високі показники з захворюваності. І про жодні послаблення карантину поки годі й говорити. На який строк буде продовжений адаптивний карантин після 31 липня, залежить від рівня захворюваності. Ті цифри, які ми бачимо та аналізуємо сьогодні — не тішать. За таких показників в адаптивному карантині ми перебуватимемо найближчі півтора року», — розповів Олег Рубан. Він відзначає, що бізнес, як і раніше, працюватиме.

«Ми зараз зайшли в етап адаптивного карантину, як це відбувається в усьому світі. Нам необхідно розробити порядок для діяльності кожного бізнесу. І посилити спостереження за групами ризику — це люди старші 60 років і особи з хронічними захворюваннями, щоб уберегти їх від інфекції. Плюс продовження масочного режиму, дезінфекції рук та дотримання безпечної дистанції», — додає посадовець.

Раніше Олег Рубан прогнозував, що кияни муситимуть носити маски в місті ще не менше двох років, поки не виробиться колективний імунітет.