Кількість постраждалих працівників від бойових дій: оновлена статистика


З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 216 випадків травмування та/або смерті працівників, більшість із яких групові.

Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію Росії постраждали 438 працівники (+16 за останній тиждень), 133 з них загинули.

Найбільшу кількість потерпілих зареєстровано:

  • у Києві — 82 постраждалих, 26 із яких травмовані смертельно;
  • у Миколаївській області — 65 постраждалих, 26 смертельно;
  • на Дніпропетровщині — 46 постраждалих, 9 смертельно;
  • на Донеччині — 46 постраждалих, 9 смертельно;
  • у Харківській області — 37 постраждалих, 8 смертельно;
  • у Чернігівській області — 28 постраждалих, 8 смертельно;
  • у Київській області — 22 постраждалих, 9 смертельно;
  • у Сумській області — 22 постраждалих, 8 смертельно.

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються Фондом соціального страхування України страховими виплатами й медико-соціальними послугами.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності впродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я, окрім одноразових допомог, забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які в повному обсязі компенсують їм утрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги й щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

Зазначимо, що до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліціянти, рядовий і начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС тощо.

Замовляй вебінар від проєкту «КАДРОВИК.UA» «Припинення трудових договорів у зв’язку зі смертю працівника або роботодавця відповідно до нового законодавства».

Джерело: Фонд соціального страхування України

Матеріали до теми


Інформація для переселенців, які шукають роботу: Мінцифри надало перелік держпослуг на Гіді
Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись від війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому Міністерство ...