Реєструйся

КОГО ПЕРЕВІРЯТИМЕ ПФУ У 2019 РОЦІ


Пенсійний фонд затвердив наказом від 29.11.2018 р. № 187 річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік.

Плановим періодом вважається рік, який обчислюється з 1 січня по 31 грудня планового року.

Протягом планового періоду здійснення більш як одного планового заходу державного нагляду (контролю) щодо одного суб’єкта господарювання одним і тим самим органом державного нагляду (контролю) не допускається.

Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) органами Пенсійного фонду України, визначено постановою КМУ від 29.07.2015 р. № 528. Але озвучені там критерії стосуються лише страхових внесків, зміни відомостей і дотримання законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Також нагадаємо, що органи ПФУ мають право вимагати відповідні документи від підприємств, організацій та окремих осіб, видані ними для оформлення пенсії, а також у необхідних випадках перевіряти обґрунтованість їх видачі та достовірність наданих відомостей про осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, умови їх праці й інші відомості, передбачені законодавством для визначення права на пенсію (ч. 3 ст. 44 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” від 09.07.2003 р. № 1058-IV).

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Які витрати роботодавця при працевлаштуванні ВПО компенсують?
Уряд відкоригував програму виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, це рішення було прийняте на засіданні КМУ 24 січня 2022 року. Зокрема, згідно ...