...
Реєструйся

Компетенції територіальних органів Держпраці буде розширено


Законотворці внесли зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабміну від  17 квітня 2019 року № 337.

Тарас Мельничук, представник КМУ у ВРУ, повідомив, що автори змінили підхід до збору та передачі інформації про випадки гострих та хронічних професійних захворювань (отруєнь) для автоматизованої системи обліку та аналізу гострих та хронічних професійних захворювань (отруєнь).

Зразки документів • Посадові інструкції • Робочі інструкції
Для довідок: 0 (800) 219-977

Це зроблено для того, щоб надати можливість територіальним органам Держпраці безпосередньо вносити відповідну інформацію до електронної інтегрованої системи спостережень за захворюваннями, в тому числі гострими та хронічними професійними захворюваннями (отруєннями), яку використовують для ведення автоматизованої системи обліку та аналізу гострих та хронічних професійних захворювань (отруєнь).

Джерело: Бухгалтер.UA

Курс підвищення кваліфікації «Кадрова справа для професіонала»

Матеріали до теми


З 1 травня набувають чинності зміни в Порядку обміну електронними документами з ДПС
Зміни до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, внесені Наказом Мінфіну від 18 березня 2024 року № 133, набувають чинності 1 ...