Реєструйся

Кому можуть анулювати повістку: мобілізація в Україні


Анулювати вже видану повістку можуть у двох випадках. Видана військовозобов’язаному повістка може бути анульована, якщо він має бронь або підстави для відстрочення.

Про це повідомив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ Збройних сил України полковник Роман Горбач.

«Неодноразово були випадки, коли повістку вручали особам, які мають бронь чи відстрочку від мобілізації. Такі українці повинні мати при собі відповідні документи та подати їх, щоб уникнути вручення повістки», — зазначив Горбач.

Військовий облік: методика ведення. Спецвипуск № 2, 2023
Встигни замовити за вигідною ціною

Якщо повістку вже було отримано, її можна анулювати. Для цього необхідно особисто з’явитися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки і надати документи, що підтверджують наявність броні або відстрочення.

Джерело: ТСН

«Військовий облік на підприємстві: документація та взаємодія»

Матеріали до теми


Щодо надання підприємству довідок для бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час
Для отримання інформації про загальну суму сплачених податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, крім митних платежів, та суму ...
У «Дії» можна буде отримати електронну постанову та сплатити штраф за адміністративні правопорушення
Незабаром у застосунку «Дія» можна буде сплатити штраф за адміністративні правопорушення в кілька кліків. Щоб першими протестувати нову послугу й ...