Реєструйся

Конкурс до складу груп експертів МОЗ: хто може взяти участь


Міністерство охорони здоров’я України (далі — МОЗ) розпочало приймання заяв і документів для участі у відборі претендентів на включення до складу груп експертів МОЗ.

ПОДРОБИЦІ

Перший етап триватиме до 1 лютого.

8 лютого конкурсна комісія МОЗ розпочне розгляд поданих документів.

Напрями відбору:

 • «Кардіологічна та кардіохірургічна допомога»;
 • «Онкологічна допомога»;
 • «Неврологічна та нейрохірургічна допомога»;
 • «Психіатрична допомога»;
 • «Рідкісні (орфанні) захворювання»;
 • «Комбустіологічна допомога»;
 • «Травматологія та ортопедія»;
 • «Фармація. Клінічна фармація. Клінічна фармакологія».

Хто може взяти участь у конкурсі?

 1. Особи, які за останні 5 років проходили підвищення кваліфікації обсягом не менше від шести кредитів ЄКТС/180 год, зокрема за кордоном.
 2. Особи, які мають не менше ніж 10 опублікованих статей у фахових виданнях упродовж останніх 5 років (за відповідним напрямом роботи).
 3. Лікарі, які практикують, зі стажем роботи на посаді керівника закладу охорони здоров’я або структурного підрозділу закладу охорони здоров’я не менше ніж 7 років, мають першу або вищу категорію за профілем роботи групи експертів МОЗ.

Яким способом подавати документи?

 1. Поштою (рекомендованим листом із повідомленням про вручення) на адресу: 01601, м. Київ, вул. М. Грушевського, 7, Міністерство охорони здоров’я України, з обов’язковою позначкою в адресі — «Конкурсній комісії з відбору претендентів для включення до складу груп експертів Міністерства охорони здоров’я України».
 2. На електронну адресу a.o.havryliuk@moz.gov.ua скановані копії всіх документів і матеріалів у форматі pdf (кожен документ окремим файлом). Обов’язково в темі електронного листа вказувати «Конкурс до складу груп експертів МОЗ».

Реєструйтеся на оновлений онлайн-курс «Підвищення кваліфікації кадровиків. ПРОФІ».

Джерело: Міністерство охорони здоров’я України

Матеріали до теми


Отримання повістки від роботодавця: мобілізація в Україні
Керівники підприємств в Україні мають право надати повістку працівникові. Щоправда, порядок такого контролю не визначений (про це повідомляє організація з ...
Держава фінансуватиме громадські об’єднання, що надаватимуть соціальні послуги особам з інвалідністю
Уряд ухвалив постанову від 27 січня 2023 року № 70 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю» (далі ...
У 2023 році не провадитиметься підвищення мінімального розміру пенсії
Перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють, що після призначення (перерахунку) пенсій продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, ...