Реєструйся

Конкурс до складу груп експертів МОЗ: хто може взяти участь


Міністерство охорони здоров’я України (далі — МОЗ) розпочало приймання заяв і документів для участі у відборі претендентів на включення до складу груп експертів МОЗ.

ПОДРОБИЦІ

Перший етап триватиме до 1 лютого.

8 лютого конкурсна комісія МОЗ розпочне розгляд поданих документів.

Напрями відбору:

 • «Кардіологічна та кардіохірургічна допомога»;
 • «Онкологічна допомога»;
 • «Неврологічна та нейрохірургічна допомога»;
 • «Психіатрична допомога»;
 • «Рідкісні (орфанні) захворювання»;
 • «Комбустіологічна допомога»;
 • «Травматологія та ортопедія»;
 • «Фармація. Клінічна фармація. Клінічна фармакологія».

Хто може взяти участь у конкурсі?

 1. Особи, які за останні 5 років проходили підвищення кваліфікації обсягом не менше від шести кредитів ЄКТС/180 год, зокрема за кордоном.
 2. Особи, які мають не менше ніж 10 опублікованих статей у фахових виданнях упродовж останніх 5 років (за відповідним напрямом роботи).
 3. Лікарі, які практикують, зі стажем роботи на посаді керівника закладу охорони здоров’я або структурного підрозділу закладу охорони здоров’я не менше ніж 7 років, мають першу або вищу категорію за профілем роботи групи експертів МОЗ.

Яким способом подавати документи?

 1. Поштою (рекомендованим листом із повідомленням про вручення) на адресу: 01601, м. Київ, вул. М. Грушевського, 7, Міністерство охорони здоров’я України, з обов’язковою позначкою в адресі — «Конкурсній комісії з відбору претендентів для включення до складу груп експертів Міністерства охорони здоров’я України».
 2. На електронну адресу a.o.havryliuk@moz.gov.ua скановані копії всіх документів і матеріалів у форматі pdf (кожен документ окремим файлом). Обов’язково в темі електронного листа вказувати «Конкурс до складу груп експертів МОЗ».

Реєструйтеся на оновлений онлайн-курс «Підвищення кваліфікації кадровиків. ПРОФІ».

Джерело: Міністерство охорони здоров’я України

Матеріали до теми


Прийнято Закон щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та проходження військової служби
Верховна Рада України 21 березня прийняла у другому читанні і в цілому проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих ...
Зручний формат спілкування з державними органами ми в «Дії»
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Дніпровсько-Новомосковський регіон) інформує. В ...