Зміст журналу «Кадрова практика» № 7, 2014


ДРУГА РІЧНИЦЯ!

Вітаємо вас, шановні читачі журналу «Кадрова практика»! Разом з вами ми подорослішали ще на рік! Рік життя, рік спілкування, рік професійного зростання… Чого він нас навчив?

Ми ще оперативніше реагуємо на зміни життєвих ситуацій, а отже — і на зміни у законодавстві.

Намагаючись охопити якомога більше корисних тем, ми запровадили нові рубрики, а саме «Профорієнтація для HR», де публікуються професіограми різних професій, та «Кадрові рішення у зразках», яка складається з комплекту зразків документів, підібраних за певною тематикою. Багато корисної інформації, викладеної у формі квінтесенції, містять наші підказки — «Пам’ятка кадровика».

Ми намагаємося робити журнал практичним і корисним для вас, тому завжди відкриті для спілкування і налаштовані на діалог. Тож надсилайте свої запитання і пропозиції електронною поштою: kadr_praktyka@mediapro.com.ua.

У цьому номері журналу звертаємо увагу роботодавців, які використовують працю іноземців та осіб без громадянства, на статтю «Особливості прийняття на роботу іноземців та осіб без громадянства», а також статтю «Оподаткування та декларування доходів, отриманих працівниками-нерезидентами в Україні».

У рубриці «Персональний консультант» пропонуємо розгляд актуальних питань щодо звільнення працівників, а також щодо надання відпусток під час простою.

Звертаємо увагу, що триває передплата унікального щомісячного журналу кадрових рішень «КАДРОВА ПРАКТИКА» на ІІ півріччя 2014 року. Зручніше це робити через редакцію, адже у нас найнижча ціна.

З глибокою повагою Редакція журналу

ОГЛЯД ЗАКОНОДАВСТВА

ТРУДОВЕ ПРАВО

Паньків Ярослава
Про дії кадровика в умовах мобілізації працівників і проходження ними військової служби

Працівники, яких призивали на військову службу з 18 по 31 березня, опинилися в нерівному становищі з тими, хто пішов служити після 1 квітня. Таку нерівноправність Верховна Рада виправила, прийнявши Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації» від 20 травня 2014 року № 1275-VІІ, який набув чинності 8 червня ц. р. Тепер норма щодо збереження місця роботи, посади і середнього заробітку на підприємстві поширюються й на тих, кого призвали на військову службу у зв’язку з мобілізацією з 18 березня ц. р. Як поновити на роботі таких працівників?

Бойко Микола
Особливості прийняття на роботу іноземців та осіб без громадянства

Чи може роботодавець приймати на роботу іноземців та осіб без громадянства? Так, але застосовувати працю таких громадян він може за певних обставин, маючи необхідні для такого випадку документи. До того ж, сам процес оформлення трудових відносин з іноземцем має деякі особливості.

ШКОЛА КАДРОВИКА І БУХГАЛТЕРА

Дмитренко Євген
Оподаткування та декларування доходів, отриманих працівниками-нерезидентами в Україні (Закінчення)

Кількість іноземних компаній та представництв-нерезидентів, які провадять свою діяльність на території України, щороку збільшується. Водночас збільшується і кількість працівників-іноземців. Компанії-нерезиденти, а також вітчизняні компанії, які використовують працю іноземців, зобов’язані дотримуватися норм українського законодавства, в яких установлено певні особливості оподаткування доходів цієї категорії працівників.

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ HR

Носіков Олександр

  • Професіограма «Бібліотекар»
  • Професіограма «Біолог»

ЗРАЗКОВЕ ДІЛОВОДСТВО

Палеха Юрій
Оформлення та ведення особових справ працівників

Порядок формування та особливості ведення особових справ працівників, якщо інше не передбачено законодавством, визначається роботодавцем. Звісно, наповнення особових справ працівників різних підприємств може мати певні відмінності, але принципи їх ведення будуть загальними для всіх.

КАДРОВІ РІШЕННЯ У ЗРАЗКАХ

Надання щорічних відпусток працівникам

Якщо відпустка працівника запланована і передбачена графіком щорічних відпусток, з її оформленням у роботодавців майже не виникає проблем. А що робити, якщо потреба у відпустці у працівника виникла непередбачено? Якому працівникові роботодавець не має права відмовити у наданні певного виду відпуски, навіть якщо у графіку відпусток її не має. Як вчасно виплатити працівникові заробітну плату за час відпуски, не порушуючи законодавства про працю? Пропонуємо розглянути випадки надання відпусток, які найчастіше надаються всіма роботодавцями.

PRO-ПЕРСОНАЛ

Дронова Олена
Оцінювання можливостей працівника. Уникаємо ілюзорної переваги

Часто пересічні фахівці зі стажем роботи до п’яти років, які не мають спеціальних знань і навичок, умінь із комунікації, не володіють англійською мовою, вважають, що заробляти менше 5000 грн. — принизливо. А якщо їх запитуєш, що вони можуть запропонувати компанії за ці гроші, — зазвичай розгублюються і мовчать. Такі кандидати вважають, що платити їм повинні лише за присутність на робочому місці, а що і як роботи чи не робити — вони вирішуватимуть самостійно. Причина — ілюзорні уявлення про те, як треба будувати свою кар’єру…

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАНТ

Васильова Зоя

  • Чи можна звільнити вагітну жінку за власним бажанням або за угодою сторін?
  • Якого працівника можна звільнити на підставі пункту 5 статті 41 КЗпП України?
  • Працівник з 16 червня по 14 липня 2012 року перебував у відпустці. Його затримали за вчинення злочину 12 липня 2012 року, і 8 серпня 2013 року суд виніс обвинувальний вирок: покарання у виді позбавлення волі. Підприємство цей вирок отримало 6 червня 2014 року. За якою підставою має бути звільнений такий працівник?
    Який день уважатиметься днем звільнення працівника?
  • Чи вважається звільнення з роботи на підставі статті 28 КЗпП звільненням з ініціативи роботодавця?
  • Працівник навчається у вищому навчальному закладі без відриву від виробництва. Чи має він право на одержання додаткової відпуски у зв’язку з навчанням у період, коли підприємство не працює через відсутність матеріально-технічного забезпечення виробництва? Як оплачується така відпустка?

СУДОВА ПРАКТИКА

Працівник навчається у вищому навчальному закладі без відриву від виробництва. Чи має він право на одержання додаткової відпуски у зв’язку з навчанням у період, коли підприємство не працює через відсутність матеріально-технічного забезпечення виробництва? Як оплачується така відпустка?

АКТУАЛЬНІ НОРМАТИВНІ АКТИ

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів» від 13 травня 2014 року № 1255-VII

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації» від 20 травня 2014 року № 1275-VII (Витяг)

Лист Міністерства соціальної політики України «Щодо розрахунку середньої заробітної плати» від 17 лютого 2014 року № 1643/0/14-14/18

Лист Міністерства соціальної політики України «Щодо відшкодування витрат у зв’язку зі службовими відрядженнями» від 3 березня 2014 року № 238/13/84-14

Лист Міністерства соціальної політики України «Про індексацію мінімальної заробітної плати» від 21 травня 2014 року № 5080/0/14-14/10

Лист Державного центру зайнятості Міністерства соціальної політики України «Щодо заповнення та подання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» від 5 березня 2014 року № ДЦ-01-1433/0/6-14

Лист Державного центру зайнятості Міністерства соціальної політики України «Щодо працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню» від 25 березня 2014 року № Ц-01-1816/0/6-14

Лист Державної прикордонної служби України «Щодо порядку перетину кордону з тимчасово окупованою територією» від 23 травня 2014 року № 0.232-3999/0/6-14

Лист Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України «Про надання роз’яснень» від 3 червня 2014 року № 4326/0/8.1-04/6/14

ПЕРЕВІР СЕБЕ. ТЕСТИ

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ