Передплати журнал

Механізм переведення працівника філії до головного підприємства


Мінсоцполітики у листі № 219/06/186-12 зазначило, що працевлаштування працівника філії до головного підприємства здійснюється за його заявою шляхом переведення відповідно до ч. І ст. 32 КЗпП.

У даному разі до трудової книжки вноситься запис, де зазначається, на яку посаду працівника переведено, до якого структурного підрозділу головного підприємства і назва головного підприємства.

Чинним законодавством не визначено порядку передання трудової книжки при переведенні працівника із філії до головного підприємства. Але враховуючи положення постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.93 р. N 301 та Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, якими передбачено, що трудові книжки зберігаються у роботодавця і видаються працівнику лише у разі його звільнення, трудова книжка має пересилатися рекомендованим листом філією головному підприємству.

Особливостей оформлення такого переведення працівників, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, чинним законодавством не передбачено.