Реєструйся

Мінагрополітики створило електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних


Міністерство аграрної політики та продовольства України (далі Мінагрополітики) створило електронний сервіс електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. Як повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак, кабінет створено для спрощення процедури подачі документів і пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ й організацій агропромислового комплексу. Отож відтепер процес бронювання військовозобов’язаних буде проходити набагато простіше.

Тому надалі Мінагрополітики просить користуватися спрощеною процедурою подачі заявок.

Як подати заявку:

  1. Увійдіть у кабінет запитів на бронювання.
  2. Авторизуйтеся за допомогою особистого ключа КЕП. Після цього ви зайдете в особистий кабінет й отримаєте покрокову інструкцію щодо подальших дій.
  3. При першій авторизації в системі необхідно заповнити й зберегти реєстраційні дані в картці «Профіль організації».
  4. Після внесення цієї інформації можна розпочати формування запиту на бронювання або розбронювання.
    Увага! Система не дозволяє вносити військово-облікові спеціальності, які не підлягають бронюванню.
  5. Сформований запит необхідно підписати КЕП, після чого його автоматично буде надіслано на розгляд до Мінагрополітики.

В особистому кабінеті відображатиметься інформація щодо статусу цього запиту. Після успішного завершення розгляду запиту його стан зміниться на «Розглянуто». Можна буде переглянути, яких працівників у результаті було заброньовано, та вивантажити витяги за обраними працівниками або, у разі відмови, побачити причину відхилення запиту.

УВАГА! Електронний кабінет запитів на бронювання зараз працює в тестовому режимі.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за цією електронною адресою: mobplan@minagro.gov.ua.

Портал реалізовано за підтримки ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та БО «Благодійний фонд «Збережи Україну!».

Зазначимо, що бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах й організаціях, яким установлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів і виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

Реєструйтеся на вебінар «Зміни у законодавстві щодо ведення військового обліку та бронювання посад у період воєнного стану».

Джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Матеріали до теми


Про послуги соціального супроводу військовим та їхнім родинам
Розпочалось надання послуги соціального супроводу військовим та їхнім родинам на базі військових частин. Соціальний супровід – це можливість отримати допомогу ...
Порядок проведення роботодавцем перерахунку сум нарахованих доходів та утриманого ПДФО
Згідно з підпунктом 169.4.2 пункту 169.4 статті 169 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), роботодавець платника податку на доходи фізичних ...
Про медогляди працівників та їхню участь у профспілках треба повідомляти через портал ПФУ
Роботодавці повинні подавати відомості щодо належності працівників до професійних спілок та до осіб, які підлягають обов’язковим медичним оглядам. При цьому ...