Міністерство аграрної політики та продовольства України (далі — Мінагрополітики) створило електронний сервіс — електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. Як повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак, кабінет створено для спрощення процедури подачі документів і пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ й організацій агропромислового комплексу. Отож відтепер процес бронювання військовозобов’язаних буде проходити набагато простіше.
Тому надалі Мінагрополітики просить користуватися спрощеною процедурою подачі заявок.
Як подати заявку:
- Увійдіть у кабінет запитів на бронювання.
- Авторизуйтеся за допомогою особистого ключа КЕП. Після цього ви зайдете в особистий кабінет й отримаєте покрокову інструкцію щодо подальших дій.
- При першій авторизації в системі необхідно заповнити й зберегти реєстраційні дані в картці «Профіль організації».
- Після внесення цієї інформації можна розпочати формування запиту на бронювання або розбронювання.
Увага! Система не дозволяє вносити військово-облікові спеціальності, які не підлягають бронюванню. - Сформований запит необхідно підписати КЕП, після чого його автоматично буде надіслано на розгляд до Мінагрополітики.
В особистому кабінеті відображатиметься інформація щодо статусу цього запиту. Після успішного завершення розгляду запиту його стан зміниться на «Розглянуто». Можна буде переглянути, яких працівників у результаті було заброньовано, та вивантажити витяги за обраними працівниками або, у разі відмови, побачити причину відхилення запиту.
УВАГА! Електронний кабінет запитів на бронювання зараз працює в тестовому режимі.
У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за цією електронною адресою: mobplan@minagro.gov.ua.
Портал реалізовано за підтримки ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та БО «Благодійний фонд «Збережи Україну!».
Зазначимо, що бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах й організаціях, яким установлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів і виконання мобілізаційних завдань (замовлень).
Реєструйтеся на вебінар «Зміни у законодавстві щодо ведення військового обліку та бронювання посад у період воєнного стану».
Джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України