Міндоходів нагадало про відповідальність за порушення трудового законодавства


Громадяни України мають право на працю, тобто на одержання роботи з оплатою праці не нижче встановленого державою мінімального розміру.

З урахуванням того, що мінімальна зарплата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання, то органи Міндоходів мають право здійснювати контроль за її нарахуванням.

У разі отримання інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцями доходів у вигляді зарплати без сплати податків до бюджету органи Міндоходів здійснюють фактичну перевірку без попередження платника податків.

Ненарахування, неутримання або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, відповідно до пункту 127.1 ПКУ тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі:

  • 25% суми податку, що підлягає нарахуванню або сплаті до бюджету;
  • 50% суми податку, що підлягає нарахуванню або сплаті до бюджету — за ті самі дії вчинені повторно протягом 1095 днів;
  • 75% — за ті ж дії, вчинені протягом 1095 днів втретє і більше.

За порушення встановлених термінів виплати заробітної плати або її виплату в неповному обсязі, а також за порушення інших вимог законодавства про працю, посадові особи притягаються до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі від 510 до 1 700 грн.

За грубі порушення законодавства про працю службові особи підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, а також громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності відповідно до статей 172-175 Кримінального кодексу України.

За інформацією Міндоходів у Чернігівській області