Реєструйся

Мінцифри пропонує добірку освітніх серіалів для опанування нової професії


Міністерство цифрової трансформації України (далі — Мінцифри) зібрало добірку безоплатних освітніх серіалів із платформи «Дія.Цифрова освіта» для тих, хто хоче опанувати нову професію. Ці серіали допоможуть зрозуміти, які навички потрібні для старту.

  1. Програмування для новачків. Курс пояснює базові поняття кодингу й навчає програмувати кожного.
  2. Інклюзивний вебдизайн. Курс навчає розрізняти й дизайнити функції, що допомагають сайтам і застосункам бути доступними для всіх.
  3. Створення та розвиток ІТ-продуктів. Долучайтеся до віртуального курсу, щоб дізнатися більше про продуктові ІТ-компанії, інноваційні професії та бізнес-складову створення успішних цифрових продуктів.
  4. Штучний інтелект. З курсу ви дізнаєтеся, що таке штучний інтелект, яку користь він приносить, які ризики пов’язані з використанням цієї технології та як її застосовують в роботі українські й міжнародні компанії.

Мінцифри додає, що на платформі «Дія.Цифрова освіта» доступні понад 90 освітніх серіалів із різних тем. Переходьте й обирайте свій.

Отримайте запис вебінару «Дистанційна робота в умовах воєнного стану».

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Матеріали до теми


Отримання повістки від роботодавця: мобілізація в Україні
Керівники підприємств в Україні мають право надати повістку працівникові. Щоправда, порядок такого контролю не визначений (про це повідомляє організація з ...
Держава фінансуватиме громадські об’єднання, що надаватимуть соціальні послуги особам з інвалідністю
Уряд ухвалив постанову від 27 січня 2023 року № 70 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю» (далі ...
У 2023 році не провадитиметься підвищення мінімального розміру пенсії
Перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють, що після призначення (перерахунку) пенсій продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, ...