Міжвідомча комісія відновила роботу


Відновила роботу Міжвідомча комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій (далі — УБД) та виплати одноразової грошової допомоги, яка діє при Міністерстві у справах ветеранів України.

Зазначимо, що до складу Комісії входять представники всіх силових відомств. Вона опікується наданням статусу учасника бойових дій добровольцям, виплатою одноразової грошової допомоги Захисникам із числа добровольців, які отримали інвалідність, та родинам загиблих Захисників-добровольців.

Зазначимо, що діяльність Комісії було призупинено у зв’язку з повномасштабною збройною агресією РФ проти України. Тому наразі першочергово розглядаються ті справи, які були подані до 24 лютого 2022 року.

За період поновленої роботи Міжвідомча комісія розглянула та схвалила рішення про призначення одноразової грошової допомоги 54 особам з інвалідністю внаслідок війни та 9 родинам загиблих (померлих) учасників Антитерористичної операції та/або Операції об’єднаних сил.

Своєю чергою Мінветеранів невідкладно спрямувало всі необхідні документи до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів із резервного фонду для належних виплат вищезазначеним особам.

Окрім цього, за рішеннями Міжвідомчої комісії при Мінветеранів Уряд здійснив виплати одноразової грошової допомоги членам сімей трьох осіб, які загинули (померли) під час участі в АТО та/або ООС, та 44 особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в зазначених операціях і заходах, на загальну суму 30 млн 935,65 тис. гривень.

Джерело: Урядовий портал

Курс «Зміни законодавства: оптимізація трудових відносин»

Матеріали до теми


«Лікарняний» під час попередження про звільнення за власним бажанням
Згідно зі статтею 38 Кодексу законів про працю (далі — КЗпП) працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений ...
Середньоденний розмір допомоги за листками непрацездатності: як він змінився за пів року
Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності за підсумками липня становить 438,54 гривні — на 37,52 грн більше, ніж у ...
Аграрії звертаються з проханням про розширення можливості бронювання працівників
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» звернулася до Міністерства економіки України з проханням ініціювати зміни до законодавства й розширити можливості для ...
Щомісячні страхові виплати ФССУ в серпні: яку суму вже перераховано
Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України впродовж серпня вже отримали майже 47 тисяч потерпілих на виробництві й членів ...