МОЗ допустив продовження карантину через корона вірус


Рішення щодо продовження карантину буде ближче до завершення діючого терміну карантину.

Українська влада не виключає введення заходів реагування у разі масового поширення коронавірусу на території України. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу.

Ляшко зазначив, що карантин триватиме з урахуванням епідемічної ситуації в сусідів, в країнах Європейського союзу та на території України.

«Всі заходи, які ми робимо, сьогодні ми робимо з превентивною метою. В той же час ми не виключаємо введення заходів реагування у разі масового поширення захворюваності на території України», — зазначив він.

Він додав, що МОЗ буде виходити з позицією до Кабінету міністрів ближче до дати завершення діючого терміну карантину.

Нагадаємо, президент Інституту Роберта Коха, який входить в систему охорони здоров’я Німеччини, заявив, що пандемія коронавірусу у світі може тривати протягом двох років. За його прогнозом, в кінцевому підсумку від 60 до 70 % населення планети буде заражене, одужає і набуде імунітету.

Матеріали до теми


Анонс нового «КАДРОВИК.UA. Спецвипуску» № 2′ 2022 «Підстави звільнення працівників»
Вийшов новий «КАДРОВИК.UA. Спецвипуск» № 2′ 2022 на тему «Підстави звільнення працівників». У цій частині дізнавайтеся про: найскладніші випадки звільнення: ...
Лікарі-інтерни з тимчасово окупованих територій: які особливості їхньої роботи
Міністерство охорони здоров’я України (далі — МОЗ) надає можливість лікарям-інтернам, які перебувають на територіях активних бойових дій або на тимчасово ...