Передплати журнал

На Тернопільщині на роботодавця наклали понад 3 млн грн. штрафу


Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду задовольнив касаційну скаргу Управління Держпраці про накладення штрафу на суб’єкта господарювання, який надає медичні послуги, за допуск до роботи 24-х медичних працівників без належного оформлення з ними трудових відносин.

Так, у лютому 2019 року посадовими особами Управління Держпраці було проведено позаплановий захід державного контролю, під час якого виявлено та задокументовано підміну роботодавцем трудових відносин цивільно-правовими, а саме: медичні працівники виконували трудові функції за різними спеціальностями, проте з ними було укладено не трудові, а цивільно-правові договори.

За результатами перевірки уповноваженою посадовою особою Управління Держпраці винесено постанову про накладення на суб’єкта господарювання фінансових санкцій у розмірі понад 3 млн грн.

Не погоджуючись з рішенням Управління Держпраці, роботодавцем його оскаржено.

У підсумку розгляду цієї справи судами різних інстанцій, Верховний суд прийняв остаточне рішення, яке не підлягає оскарженню, про правомірність постанови Управління Держпраці щодо накладення на роботодавця понад 3 млн. грн. штрафу.

Джерело: te.dsp.gov.ua

Матеріали до теми


Як прийняти на роботу іноземця: інформує Державна служба зайнятості
Щоб прийняти на роботу іноземця, необхідно отримати дозвіл служби зайнятості. Сьогодні українські компанії використовують найману працю іноземних громадян у найрізноманітніших ...
Новий законопроєкт щодо тимчасової непрацездатності: які зміни передбачено
У Верховній Раді України 12 вересня 2022 року зареєстровано законопроєкт № 8017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ...