Реєструйся

Нацбанк прогнозує, що в Україні почнуть рости зарплати


В Україні вже у 2023 році очікується зростання заробітної плати. До того ж, підвищення буде більшим, ніж прогнозували раніше. Про це йдеться в інфляційному звіті Національного банку України.

У 2023 році номінальна зарплатня підвищиться на 19,6 %, а реальна, тобто з урахуванням рівня інфляції, на 3,9 %. У квітні Нацбанк прогнозував підвищення на 3,7 %.

Індексація заробітної плати у 2023 році: проводимо чи ні? — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Ріст зарплати прогнозують і в наступні роки. Так, у 2024 році номінальна зарплата зросте на 16,1 %, реальна – на 5,2 %, у 2025 році номінальна на 12,8 %, реальна – на 5,4 %.

Середня заробітна плата за час вимушеного прогулу: як розрахувати — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Крім того, в НБУ зауважили, що зросте конкуренція підприємств за кваліфікованих спеціалістів разом із пожвавленням економічної активності. Регулятор зазначив, що виплати у бюджетному секторі, зокрема військовослужбовцям, поліпшили фінансовий стан домогосподарств.

Прожитковий мінімум на мінімальна зарплата 2023 року — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Джерело: Судово-юридична газета


Індивідуальна кадрова онлайн консультація з експертом особисто (ZOOM, VIBER, SKYPE)

Експерти-юристи проєкту «КАДРОВИК.UA» надають індивідуальні онлайн-консультації з трудового законодавства у робочий час:

з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

0 (800) 219 977, (067) 317-58-86
podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


Оплачена роботодавцем участь працівника у семінарі вважається доходом такого працівника, отриманим у вигляді додаткового блага
ЗАПИТАННЯ Чи підлягає оподаткуванню ПДФО участь у семінарі (конференції, навчанні) найманого працівника, якщо семінар (конференція, навчання) проводиться за профілем діяльності ...