...
Реєструйся

Новий святковий день — День подяки Богові: у ВРУ зареєстровано законопроєкт


У Верховній Раді України 16 жовтня 2023 року зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо встановлення святкового дня – День подяки Богові (№ 10152).

Законопроєктом пропонується внести зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, доповнивши перелік святкових днів і визначивши, що в останню неділю вересня в країні відзначається День подяки Богові.

Раніше писали: Православна церква остаточно затвердила релігійні свята за новим календарем

У пояснювальній записці зазначено, що вибір цього дня у році для святкування Дня подяки Богові пояснюється традиційним для українського народу звичаєм збиратися разом після збору врожаю та дякувати Богові за родючість землі, зібраний з полів хліб та добробут кожної родини.

Раніше писали: День подяки: законопроєкт щодо нового святкового дня у КЗпП

Джерело: журнал «КАДРОВИК.UA»

Передплата

Карина Снісар
Карина Снісар
експерт проєктів «КАДРОВИК.UA», головний редактор системи «КАДРИ.UA»

Матеріали до теми


Першу психологічну допомогу на підприємстві можуть надавати навчені працівники або штатний психолог
Фахівцем сектору з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки управління інспекційної діяльності у Донецькій області з метою вдосконалення механізмів ...
Особливості продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів через додатки служб з організації кур’єрської доставки
Електронна торгівля — це господарська діяльність у сфері електронної купівлі-продажу, реалізації товарів дистанційним способом покупцю шляхом вчинення електронних правочинів із ...