Передплати журнал

Новий законопроєкт щодо звільнення працівників об’єктів критичної інфраструктури


У Верховній Раді України 5 вересня 2022 року зареєстровано законопроєкт № 7731 «Про внесення змін до статті 41 Кодексу законів про працю України щодо встановлення додаткової підстави розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця».

Він передбачає введення додаткової підстави розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця. Це пов’язано з регулюванням трудових відносин з особами, що підтримують державу-агресора. Йдеться про вчинення працівником, який працює на об’єктах державної власності, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави та/або об’єктах критичної інфраструктури, проступку, несумісного з продовженням такої роботи, пов’язаного з його підтримкою держави-агресора.

За законопроєктом працівники об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки України та/або об’єктів критичної інфраструктури мають бути негайно звільнені роботодавцем і передані до лав правосуддя.

Реєструйтеся на вебінар «Трудові відносини в період воєнного стану: новації законодавства».

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Матеріали до теми


Старт кар’єри в IT: оголошено набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків
Netpeak Group за підтримки Міністерства цифрової трансформації України оголосила набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків. Він чудово підійде для ...
Чи надають обов’язкову неоплачувану відпустку без заяви роботодавцю: приклад Верховного Суду
Верховний Суд розглянув спір звільненої працівниці й роботодавця, предметом якого стало звільнення через прогул, адже працівниця не подала особисто роботодавцю ...